Субота, 18.11.2017
Вітаємо! Гість

Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Руслан 
Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Що читаєм?
Що читаєм?
марьяна2012Дата: Понеділок, 02.07.2012, 19:14 | Сообщение # 1
Рядовий
Статус: Offline
Я у вільний час люблю сісти вдома за чашичкою смачної кави і почитати цікаву літературу. Люблю почитати журнал "Дніпро". В ньому я дізнаюсь про українські твори, що нового в літературі. Як на мене це чудовий український журнал. який просвітляє нас і не дає забути за нашу рідну Україну та її творчість

AdminДата: Четвер, 19.07.2012, 00:43 | Сообщение # 2
Підполковник
Це дуже прекрасно коли люди читають щось більше за SMS.
Я наприклад люблю читати пригодницьке фентезі, але нажаль його так мало на українській мові... sad

КатяДата: Понеділок, 24.12.2012, 18:19 | Сообщение # 3
Рядовий
Що читаєм? Хм... та тут аби зі шкільною програмою встигав розгрібатись)))
а так, взагалі, пригодницькі романи, повісті на соціально-філософські теми, та й все, що цікавого під руку підвернеться smile
читаю переважно класиків... сучасна література чомусь не надто мене приваблює. особливо подобається Михайло Михайлович Коцюбинський

MrrmrДата: Субота, 23.03.2013, 22:35 | Сообщение # 4
Сержант
Цілу купу літератури до ЗНО. killed
Зараз читаю з "космічною" швидкістю 5 сторінок в 2 тижні. Але це такі книжки, в яких і сторінку просто приємно прочитати.
Рей Дуглас Бредбери "Вино из одуванчиков". Джонатан Сафран Фоер. "Жутко громко & запредельно близко". Знову ж таки, переклад знайти нереально, але я люблю читати російською. Пам'ятаю читала "Дон Кіхот" в українському перекладі з якимось західноукраїнським наріччям. То був жах!!! wacko Але й читати твори українських письменників в російському перекладі, ви мені вибачте. Або російських - в українському. facepalm

Сообщение отредактировал Mrrmr - Субота, 23.03.2013, 22:36

Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Що читаєм?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Zhurbenko Ruslan © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz