Субота, 18.11.2017
Вітаємо! Гість

Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Руслан 
Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Як прийти в школу непідготовленим і отримати 12 балів? (Діліться досвідом, пишіть можливі варіанти.)
Як прийти в школу непідготовленим і отримати 12 балів?
MrrmrДата: Середа, 04.04.2012, 17:40 | Сообщение # 1
Сержант
Статус: Offline
Якщо тобі сьогодні щастить, то можна. Або якщо на уроці гарно слухаєш, і маєш в голові трохи laugh Особисто в мене частіше буває так, що не прочитала і отримала більшу оцінку, ніж тоді, коли вивчила - дивина. wacko huh shock

Сообщение отредактировал Mrrmr - Середа, 04.04.2012, 18:20

ТаняДата: Середа, 04.04.2012, 19:35 | Сообщение # 2
Рядовий
В мене також так часто буває на уроках історії biggrin Прочитавши параграф вдома, на уроці я намагаюсь розповісти його дослівно, як написано в підручнику. Та я часто збиваюсь, намагаючись пригадати дрібниці, а коли прочитала на перерві, або на цьому ж уроці, коли інший відповідає, то розповідаю головне. І тоді оцінка більша cool

MrrmrДата: Середа, 04.04.2012, 19:43 | Сообщение # 3
Сержант
Quote (Таня)
намагаючись пригадати дрібниці,

Дійсно, коли зациклюєшся на чомусь і не згадуєш, то забуваєш те, що й знала. І я думаю, що коли не хвилюєшься, розповідаєш виразно, гарно складаєш речення, то можна приховати, те що ти чогось не довчив. shy

AdminДата: Середа, 04.04.2012, 21:21 | Сообщение # 4
Підполковник
Вчитися потрібно для себе, а не для оцінки.... І так, щоб в голові щось залишилося, а оцінка прикладеться prof

MrrmrДата: Середа, 04.04.2012, 21:50 | Сообщение # 5
Сержант
Та скільки його можна навчатися? Є ж такі предмети, ну як не крути не всім вони потрібні (нецікаві, не подобаються, не даються) Їх таких небагато(для кожного вони різні) люди все-таки мають відмінності, але факт існування цих дичциплін беззаперечний, а атестат гарний всім хочеться smile Я не пропагую тут те, що потрібно обдурювати вчителів, не вчити, списувати, і все буде добре. НІ, НІ і ще раз НІ.

Просто буває ж, що нам учням треба викрутитись, ну не потрібна та 2...

AdminДата: Середа, 04.04.2012, 22:33 | Сообщение # 6
Підполковник
Я з тобою абсолютно погоджуюсь, вам зараз навчатися дуже важко, навантаження великі... але... все можна перебороти методичною працею...
А якщо чесно, я теж у школі не все вчив... biggrin biggrin biggrin tongue

КатяДата: Понеділок, 09.04.2012, 18:54 | Сообщение # 7
Рядовий
Так, вчитись потрібно для себе, я згодна. Але буває різне... з цим я також згодна)))
Головне - репутація. Якщо вчитель знає, що ти вчиш постійно, він не буде надто суворим, розуміючи, що, можливо, були поважні причини, і десь щось підкаже, наштовхе на якусь думку...
Інше - не приймати розгублений вигляд і відповідати впевнено. В кінці кінців, не буває так, що взагалі нічого не читав, чи не знаєш: завжди є перерви, є попередні уроки, на яких слухав...
ну, і ,звичайно, без таланту також не обійтись rolleyes

MrrmrДата: Понеділок, 09.04.2012, 23:09 | Сообщение # 8
Сержант
Quote (Катя)
ну, і ,звичайно, без таланту також не обійтись

Це заговорила душа акртиси smile

AdminДата: Вівторок, 10.04.2012, 20:44 | Сообщение # 9
Підполковник
Так biggrin biggrin biggrin життя театр, а ми в ньому - актори yes

FCDKДата: Субота, 14.04.2012, 21:42 | Сообщение # 10
Рядовий
Рецепт гарної оцінки буває різним. В мене було таке, що я не вивчив текст по німецькій мові, але дуже добре зміг його прочитати (вчитель не помітив) і отримав добру оцінку, звідси висновок, що головне тут везіння і трохи впевненості в своїх діях)))P.S. не здавайте мене Марії Володимирівній smile

Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Як прийти в школу непідготовленим і отримати 12 балів? (Діліться досвідом, пишіть можливі варіанти.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Zhurbenko Ruslan © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz