Субота, 18.11.2017
Вітаємо! Гість

Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Руслан 
Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Як навчитись не хвилюватись на контрольній?
Як навчитись не хвилюватись на контрольній?
ТаняДата: Середа, 04.04.2012, 19:59 | Сообщение # 1
Рядовий
Статус: Offline
На контрольній завжди заважає хвилювання fear Не знаю як інші учні, а от я забуваю все що вивчила unsure Врешті заспокоївшись починаю пригадувати, але на це витрачається багато часу і не встигаю зробити всі завдання weep А це тільки школа, а що буде в університетах на екзамені...???

AdminДата: Середа, 04.04.2012, 21:23 | Сообщение # 2
Підполковник
Береш завдання. сідаєш, не читаючи. Згинаєш праву ногу в коліні, ставши на носок. Як тільки перестала тремтіти - відкриваєш завдання і пишеш.... lol lol lol lol lol lol lol lol

MrrmrДата: Середа, 04.04.2012, 22:01 | Сообщение # 3
Сержант
Раніше я теж дуже хвилювалась. Не могла навіть вірш перед класом розказати, і на котрольних, самостійних теж страшенно переживала, наче мене до розстрілу присудили unsure
Ну в перше чергу - це опанувати себе і не хвилюватися, спробувати реально оцінити те, що відбувається навколо вас.
Наприклад, ви пишете контрольну в школі або екзамени в інституті. Ви хвилюєтесь, але подумайте, що ж це таке? Приходите ви із класом/групою здавати, і буде приймати у вас викладач, звичайна людина, яка може трохи псіхована cranky (ну звичайно з таким учнями/студентами crazy ), однак це нічого не змінює, знаєте ви предмет, або маєте як списати, то здасте, не знаєте - не здасте і будете ви хвилюватися чи ні, це нічого не змінить.

Крім того, ще є можливість перездати екзамен. Звісно треба трохи щось вчити, щоб мати хоча б мінімальні знання, і хоча б відвідувати ті пари, де суворі викладачі. І до того ж, навіщо вступати до вишу, якщо там не навчатись, а прогулювати і бити байдики, витрачати гроші батьків. facepalm Екзамени, контрольні - це перевірка знань, і просто потрібно бути впевненому в собі - це запорука успіху.
Хвилювання і переживання - це дурниці, які несуть в собі шкоду для людини. Позбутися від них - значить змінити своє ставлення до життя і, як наслідок - своє життя. Це єдино правильний вибір.

Додано (04.04.2012, 23:01)
---------------------------------------------

Quote (Mrrmr)
Згинаєш праву ногу в коліні, ставши на носок

А ще можна якісь мантри почитати blahblah haha

Сообщение отредактировал Mrrmr - Середа, 04.04.2012, 21:42

AdminДата: Середа, 04.04.2012, 22:41 | Сообщение # 4
Підполковник
Quote (Mrrmr)
Хвилювання і переживання - це дурниці, які несуть в собі шкоду для людини. Позбутися від них - значить змінити своє ставлення до життя і, як наслідок - своє життя. Це єдино правильний вибір.

Я згоден всі хвороби від нервів, буває так перенервуєш, що аж погано.... простіше забити на все... усміхнутися і спокійно виконувати свою роботу, гірше однаково вже не буде... smok smok smok

КатяДата: Понеділок, 09.04.2012, 18:41 | Сообщение # 5
Рядовий
Мені особисто не дуже-то відомо, що це таке, але ось що я думаю:
потрібно бути реалістом, або навіть оптимістом (це ще краще)! Врешті-решт, що таке контрольна? Звичайна шкільна процедура. Що таке оцінки? Майже непотрібні відмітки у шкільному журналі, які у наш час мало що значать. Інше діло знання, вони дійсно ще нікому не заважали. А що таке нервова система? Нервові клітини НЕ ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ!!! Подивіться реально: у житті буде ще багато закидонів, інакше кажучи, нерви зіпсувати буде де. Тож невже якась контрольна варта наших дорогоцінних переживань??? Облиште і сміливо йдіть назустріч своїм страхам!!! bye

AdminДата: Вівторок, 10.04.2012, 20:42 | Сообщение # 6
Підполковник
Нема чого боятися.... Ще не було такої контрольної яку б не можна було розв’язати... ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ holiday

FCDKДата: Субота, 14.04.2012, 21:51 | Сообщение # 7
Рядовий
В таких ситуаціях, як сказала Катя, потрібно бути оптимістом і головне не зациклюватися на тій контрольній чи на оцінці, якщо ти реально знаєш все, значить хвилюватись нема чого)

СаняДата: П`ятниця, 20.04.2012, 15:36 | Сообщение # 8
Рядовий
Тут треба, себе стримувати і якось заспокоїти)))Я взагалі на контрольних не переживаю))) tongue

Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Як навчитись не хвилюватись на контрольній?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Zhurbenko Ruslan © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz