Субота, 18.11.2017
Вітаємо! Гість

Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Руслан 
Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Про що думається на уроках... (Одне з двох:слухаємо, або думаємо про щось інше. Тож про що?)
Про що думається на уроках...
КатяДата: Понеділок, 09.04.2012, 19:33 | Сообщение # 1
Рядовий
Статус: Offline
Про що ж думається на уроках? huh
У великій мірі це залежить від вчителя: якщо цікаво розповідає новий матеріал - слухати досить легко...
але буває й "своя хвиля" shades
і тоді про шо тільки не думаєш: і про погоду, і про те, що вдома робити будеш, і про подряпини на стінах shy
я ще іноді вірші складаю... або малюю=) online2long

MrrmrДата: Понеділок, 09.04.2012, 23:26 | Сообщение # 2
Сержант
Бували думки про те, щоб вчитель нарешті відірвався від книжки, і розказав своїми словами... окремі думки, такі як, наприклад: "О, Боже, що ж ви так кричите", "Тільки не сміятись, не сміятись!...ахахаха", "Скільки до перерви? такс, перерва в 20 хвилин на 12, а 5 хвилн тому булоооо...", "Прийду додому і завалюь спати..", "Тільки б не заснути, бо скажуть, що до ночі в інтернетах сиділа biggrin ", "Чого в школі таааак холодно?","Скільки до канікул?","А як це сидіти на уроках двіїшникам?"
О, пам’ятаю, що недавно на укр.літ намалювала чудо-метелика =) І Таню, але чомусь Надія Михайлівна подумала, що то хлопчик lol
Ну а на цікавих: "ЕЕЕ, треба першій відповісти","Ну, спитайте мене!!!", "Розкажіть ще щось"
На таких заняттях рідко думаються про закінчення уроку wink
До того ж я помітила, що цікавіше на тих уроках, де можна гарно обговорити тему, подискутувати, а не сидіти півгодини, і думати: "За що ж мені ця мука??? cry " Є в нас такий вчитель, котрий, коли ти хочеш щось доповнити по темі уроку, скаже :"Помовчи-но, я розповідаю". А я так не можу, сидіти і мовчати, це стомлює.

Сообщение отредактировал Mrrmr - Вівторок, 10.04.2012, 16:17

AdminДата: Вівторок, 10.04.2012, 20:49 | Сообщение # 3
Підполковник
Так... нібито все розказав... скільки, ще до кінця уроку? ОООХ як довго, як набридло говорити зі стінами, або сам із собою... Ну може хоч хтось щось скаже... Хай хоч і дурню, а всеж якесь спілкування.... і т.д wacko wacko wacko biggrin

FCDKДата: Субота, 14.04.2012, 21:33 | Сообщение # 4
Рядовий
Тут по різному буває!На деяких уроках хочеш спати або думаєш про щось своє wacko а на інших уроках реально цікаво, ти сидиш слухаєш а не ждеш закінчення цьго урока))

olga69Дата: Четвер, 21.03.2013, 16:29 | Сообщение # 5
Рядовий
Мені деякі уроки подобаються, але починаючи з 4 урока стає нудно. В мене виникають думки: "я хочу спати", або: "коли настане перерва?!"

alenaomelchenkoДата: Вівторок, 26.05.2015, 18:30 | Сообщение # 6
Рядовий
Постійно думається про щось інше, і це інше точно не по темі. roll
А на деяких уроках часто хочеться спать. sleep dry

Форум » Вільний форум » Спілкування на вільні теми » Про що думається на уроках... (Одне з двох:слухаємо, або думаємо про щось інше. Тож про що?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Zhurbenko Ruslan © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz